Mantra Beach Condominium / Wizualizacje

Luksus życia blisko plaży, w Mantra Beach Condominium możesz cieszyć się niedrogim i nowoczesnym mieszkaniem wakacyjnym.

Mae Phim Beach jest perełką na wschodnim wybrzeżu Tajlandii, jedynie 2 godziny jazdy samochodem z lotniska w Bangkoku.

Mantra Beach Condominium to wspaniały, inspirowany artystycznie obiekt, wznoszący się majestatycznie nad rozległym basenem i strefami relaksu, w pobliżu szmaragdowych wód, dziewiczych białych plaż i pięknych zachodów słońca. Położony w naturalnej i spokojnej okolicy, zapewniający wszystko, czego potrzeba do udanego pobytu wakacyjnego.

Na terenie obiektu znajduje się wiele udogodnień, w tym basen z barem i restauracją, centrum fitness z widokiem na basen oraz miejsce do grillowania podczas prywatnych przyjęć. Blisko do plaży w Mae Phim i ośrodka GrandBlue Resort z restauracjami, sklepami, masażami, supermarketem, piekarnią i wieloma innymi punktami usługowymi.

Kliknij na obraz by powiększyć.

Ekskluzywne udogodnienia
Mieszkańcy Mantra Beach Condominium mają zapewniony dostęp do wielu udogodnień, począwszy od dużego głównego basenu, basenu relaksacyjnego, baru i restauracji przy basenie, sali fitness z ładnym widokiem oraz dużych tarasów słonecznych.
Inne najwyższej klasy udogodnienia obejmują miejsce do grillowania na prywatne przyjęcia, ogród, prysznice na świeżym powietrzu i centrum obsługi mieszkańców.