Opinie klientów

Ping, Air & Ice - Thailand
Ponieważ żyjemy w wielkim mieście, Bangkoku, uwielbiamy wyjeżdżać nad morze, zwłaszcza do Mae Phim Beach na weekendy, święta lub na dłuższy wypoczynek. Ucieczka od zgiełku miasta, do relaksującego życia na plaży jest wspaniała. W Mae Phim Beach, można znaleźć wszystko, świeże owoce sezonowe, wiele dobrych restauracji i piękną plażę. W pobliżu jest wiele miejsc - celów wspaniałych wycieczek, miedzy innymi piękne wyspy, warte odwiedzin. Zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w Grand Beach II, bo jego położenie jest doskonałe, wykonanie jest w wysokiej jakości, byliśmy też mile i przyjaźnie obsłużeni przez developera.
Lisette & Mats - Sweden
Tajlandia zawsze nas fascynowała. To, co najbardziej lubimy to ludzie, jedzenie, kultura, styl życia i oczywiście pogoda. Podróżowaliśmy po całej Tajlandii i byliśmy w wielu różnych miejscach, ale to, co najbardziej nam odpowiada w Mae Phim, to odległość od Bangkoku i lotniska. Plaża i fakt, że możemy korzystać z tajskiej gościnności, oraz piękne okolice są kolejnymi argumentami naszego zadowolenia i wyboru. Nasz pierwszy apartament kupiliśmy w Seaview Condominium, gdyż lubimy skandynawski design oraz ze względu na wysoką jakość oferowaną przez Logans. Zdecydowaliśmy się na zakup kolejnego apartamentu, w Grand Beach Condominium, który aktualnie jest w trakcie budowy.
Henrik, Minna & Lydia - Finland
Już wcześniej podróżowaliśmy po Tajlandii, najczęściej w zorganizowanych grupach i w ten sposób zakochaliśmy się w tym kraju, tych wspaniałych ludziach, no i w tutejszej pogodzie. Kiedy, pewnego dnia przeczytaliśmy broszurkę o nieruchomościach w Mae Phim, zaczęliśmy się zastanawiać nad pomysłem, by mieć coś własnego, w miejscu niezbyt turystycznym, w którym dalej można znaleźć prawdziwą Tajlandię, właśnie tak, jak jest w Mae Phim. Mamy już domek letni w Finlandii, ale tam jesteśmy tylko kilka miesięcy w ciągu roku, także drugi „dom” tutaj wydawał nam się dobrym pomysłem i absolutnie tej decyzji nie żałujemy. Zawsze jest nam miło powracać do Mae Phim, spotkać się ze starymi znajomymi, Tajami i Europejczykami. Za każdym razem czujemy, jak mile jesteśmy witani, niezależnie czy idziemy na masaż, do ulubionej restauracji, czy na któreś z lokalnych targowisk. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego dewelopera, z jakości budowy oraz z jakości obsługi podczas całego procesu inwestycji. Dodatkowo mieliśmy możliwość komunikowania się z deweloperem we własnym języku! Czas spędzony z naszymi przyjaciółmi w Mae Phim jest fantastyczny, zwłaszcza podczas gry w golfa – wspaniałą kombinacją miłych spotkań i zdrowego dla ciała ruchu.
Helena & Antti - Finland
Klimat Tajlandii jest cudowny, a krajobrazy i szczerze życzliwi ludzie tworzą to miejsce fantastycznym. Ponadto, jedzenie jest wspaniałe i ceny nadal są niskie. Tajlandia jest krajem bardzo bezpiecznym. Wybraliśmy Mae Phim ze względu na spokojną atmosferę bez masowej turystyki, która w większości miejsc panuje. Piękne plaże były kolejnym powodem naszego wyboru. Jesteśmy niedaleko dużego miasta, w którym znajdziemy wszystko, czego tu nie ma, a co bywa nam potrzebne. Znaleźliśmy w firmie Logans zaufanego dewelopera i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników współpracy. W ciągu kilku ostatnich lat zainwestowaliśmy w kilka domów i apartamentów, które wynajmujemy. Kochamy to miejsce.
Hans & Hanneke - The Netherlands
W ciągu ostatnich 10 lat sporo podróżowaliśmy po południowo - wschodniej Azji, na ogół dwa razy w ciągu roku, a teraz czujemy, że nadszedł czas by się ustabilizować, mając własny dach za granicą. Wybraliśmy Mae Phim ze względu na jego bliskie położenie i łatwy dojazd autobusem lub taksówką z lotniska. Po prostu tam jest dobra lokalizacja. Kolejnym powodem jest piękna plaża, spokojna i relaksująca, idealna na długie spacery. Dodając do tego jeszcze wyborny klimat, znaleźliśmy wspaniałe miejsce na nasz pobyt, gdy w Europie jest szaro, buro i zimno. Ale prawdą jest też, że nie lubimy miejsc, w których uprawiana jest turystyka masowa. W Mae Phim znaleźliśmy nasz własny raj i dlatego kupiliśmy apartament w Grand Beach. Uważamy, że deweloper dobrze się wywiązuje ze swoich obowiązków i możemy go szczerz polecić. Kochamy Mae Phim – najlepsze miejsce na ziemi!
Dech, Cake & Aoomthong
Mieszkamy w Klaeng, tam też prowadzimy drukarnię i przez dłuższy czas śledzimy rozwój inwestycji w Mae Phim. Widzimy jak miasteczko rośnie i rozwija się przez ostatnie lata. Logans ma już za sobą kilka zakończonych projektów w tych okolicach, a mieszana narodowość klientów, Tajów i obcokrajowców, dobrze świadczy o jakości inwestycji. To przekonało nas do kupna apartamentu w Avatara Condominium. Mae Phim jest pięknym miejscem z ładną plażą i czystą wodą, jest dla nas idealną lokalizacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego apartamentu i możemy gorąco polecić Państwu Mae Phim i Logansa. Mamy nadzieję, że spotkamy się w Mae Phim.