Witamy w Mae Phim Property

Mae Phim Property jest jednym z wiodących deweloperów, który w Tajlandii buduje i sprzedaje apartamenty w szerokim zakresie cenowym. Szeroka gama naszych nieruchomości obejmuje projekty od małych ekonomicznych mieszkań dla urlopowiczów do dużych projektów hotelowych. Wszystkie nasze projekty położone są w małym nadmorskim miasteczku Mae Phim.

Odkryj Mae Phim

Mae Phim położone jest w prowincji Rayong, na wschodnim wybrzeżu Tajlandii. Rejon ten jest znany z wielu plantacji owoców, pięknej przyrody, wodospadów, wysp i kilometrowych białych plaży. To jest ta część Tajlandii, która ma największą liczbę słonecznych dni w roku i dlatego jest najlepszym miejscem na spędzenie urlopu lub na dłuższy pobyt w Tajlandii.

O nas

Mae Phim Property jest jednym z wiodących deweloperów w segmencie nieruchomości wypoczynkowych i inwestycyjnych w Tajlandii. Jesteśmy na rynku od 2000 roku, zaczynając od inwestycji w Bangsaen, na wyspie Koh Chang i w Mae Phim Beach. Ostatnio skupiliśmy się na inwestycjach wyłącznie w Mae Phim Beach, ze względu na wspaniałą lokalizację, piękne plaże, przyrodę i przyjazną atmosferę.
Czytaj dalej...

Latest news
Monday, January 14, 2019

Escape Condo showrooms are now ready for viewing, still have some great units available at this luxury beachfront project. Welcome!!

Follow us on FaceBook to stay tuned for upcoming new headlines.
Wszystkie informacje są informacjami wstępnymi i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Użyte grafiki są wizualizacją komputerową.
Wszystkie meble lub stałe elementy wyposażenia pokazane w wizualizacjach i filmach są wyposażeniem dodatkowym.